Pizzeria Kaktus

Pizzeria Kaktus Elbląg

ul. 1-Go Maja 17
82-300 Elbląg
footer

Sklep online dla restauracji - uruchom w 48h

Pizzeria Kaktus - Menu

Pizza: FUNGHI, CAPRICCIOSA, ROMA, RUSTICANA, PAZZA, STRANA, VEGETARIANA, FRUTTI DI MARE, MARGERITA, VESUWIO, SALAMI, Rimini, quarto stagioni, venezia, Hawaii, amore, firmowa, pompei, Bolognese, primavera, neapolitana, egzotyczna, farmerska, własna, Diablo, jarsa, hawana, shoarma, chicken, kaktus.

Dania z grilla czyli pierś z kurczaka na różne sposoby: stek z piersi kurczaka, stek z piersi z kurczaka zapiekany z serem, stek kurczaka po kemksykańsku, pierś kurczaka w warzywach, pierś kurczaka w warzywach, kentaki El kaktus, shoarma z kurczaka, shoarma z kurczaka zapiekana z serem, shoarma z kurczaka z warzywami, shoarma z kurczaka z warzywami zapiekana z serem.

Dania z grilla czyli polędwica na różne sposoby: stek z polędwicy, stek z polędwicy zapiekany z serem.

Dania z grilla czyli pyszna karkówka na różne sposoby: stek z karkówki, stek z karkówki zapiekany z serem, shoarma, shoarma zapiekana z serem, shoarma z warzywami, shoarma z warzywami zapiekana z serem, pikantne żeberka z grilla.

Dania z grilla czyli smaczna wołowina na różne sposoby: kebab, kebab zapiekany z serem.

Inne pyszności: spaghetti Bolognese, lasagne, pierogi z mięsem, pierogi ruskie, pierogi z kapustą i grzybami.

Sałatki: sałatka z tuńczyka, sałatka z serem lub feta, sałatka z szynką, sałatka chicken.

Zestawy obiadowe w promocji: kotlet schabowy, kotlet zbójnicki, kotlet de volaille, kotlet gaucho, kotlet drobiowy, medalion z pieczarkami, eskalopki, kotlet mielony, wątróbka drobiowa, kurczak w sosie winnym. W skład takiego zestawu wchodzą: 100g mięsa, 150g ziemniaków lub frytek, 2 surówki do wyboru. Takie obiady wydawane są do godziny 18:00.

Nowości w ofercie kaktusa: placek po cygańsku, placek desperado, szaszłyk ElConcita, nuggets.


UWAGA: Powyższe dane są tylko informacją i nie stanowią oferty handlowej lokalu. Dokładamy wszelkich starań aby były aktualne jednak nie możemy tego zagwarantować. Podczas zamówienia telefonicznego dopytaj się sprzedawcy czy danie jest dostępne.