Pizzeria Mariano

Pizzeria Mariano Elbląg

ul. 12 Lutego 35 (budynek Świata Dziecka)
82-300 Elbląg
footer

Sklep online dla restauracji - uruchom w 48h

Pizzeria Mariano - Menu

Pizza: Margarita, Napoli, Salami, Kasa, Roma, Luigi, Cztery Pory Roku, Bomba(ostra), Ale jaja, Americana, Bolognese, Peperoni, Vegetaria, 2000, Italia, Venezia, Capri, Verde,Acapulco, Calzone(pieróg), Mexicana, Mare, Krewetkowa, Tono, Karaibska, Serowa, Rimini, Sycylijska, Corleone, Brocoli, Carbonara, Caprese, Morska, Mariano, Super Serowa, Marinara, Tina, Szef, Chicken, Tropikalna, Wiejska, Swojska, Buffalo, Gyros, Imperia.

Zupy: Pomidorowa z makaronem, zupa serowa, barszcz domowy z pasztecikiem, barszcz domowy z kołdunami, żurek z kiełbasą i jajkiem, zupa "codziennie inna"

Tortilla: Gyros, Kurczak, Hawajska.

Makarony: Spaghetti Bolognese, Spaghetti Carbonara, Penne Verde, Penne cztery sery, Tortelini Extra, Spaghetti krewetkowe, Lasagne - makaron do wyboru spaghetti/penne/tagiatelle

Dania mięsne: Schab panierowany, Cordon Bleu, Schab z grilla, Schab z grulla z gyrosem, Schab pod mozzarellą, Schab po góralsku z boczkiem i pieczarkami, Gyros, Placek po cygańsku, Gulasz węgierski na ostro.

Dania z drobiu: Piersi z kurczaka z grilla, Piersi z kurczaka panierowane, Piersi z kurczaka nadziewane pieczarkami, Pierś z kurczakami z ananasem i szynką, Kotlet de Volaille, Roladka ze szpinakiem

Sałatki: Fitness, Grecka, z łososiem, z kurczakiem, Caprese, zestaw surówek.

Dla dzieci: Nuggets, Udziec, Naleśniki na słodko.

Ryby: Filet z dorsza, Łosoś na szpinaku

UWAGA: Powyższe dane są tylko informacją i nie stanowią oferty handlowej lokalu. Dokładamy wszelkich starań aby były aktualne jednak nie możemy tego zagwarantować. Podczas zamówienia telefonicznego dopytaj się sprzedawcy czy danie jest dostępne.